#

V jasnom zápase sme si sami robili problémy

###

Po vynikajúcom vstupe, keď sme v 20. minúte vyhrávali 11:3 prišli nečakané komplikácie. Pali Bízek si zlomil členok a aj táto pauza potrebná na jeho fixáciu vniesla do našich radov absolútny nepokoj. Súper ožil a my sme sa vybýjali v osobných veciach. Zahodenie troch tutoviek za sebou Tomáša Stachoviča vnieslo do naśich radov ďalší nepokoj a my sme sa namiesto jeho podpori začali škriepiť. V prestávke sme sa ukľudnili, pozvoľne vybudovali desaťgólový náskok a dohrali do konca. Aj keď sme v trojmesačnej pauze odohrali len jeden prípravný zápas, evidentne nám tento čas neuškodil. Silovo sme sa veľmi zlepšili a to nám pomohlo. V druhom počase proti súperovým dorastencom bola naša silová prevaha drtivá. Za to náš pohyb po ihrisku nebol ideálny, hlavne bez lopty sme si primálo hľadali účinné priestory, ale obrana fungovala spoľahlivo. Mrzí priveľa zahodených šancí, ale treba uznať, že brankár hostí Nemčovič preukázal veľa kvality a my sme ho zbytočne skúšali prehadzovať. Dúfajme, že si do ďalších bojov všetko upraceme, hlavne v hlavách a do ďalśích bojov pôjdeme zomknutejší.

Štart HC Smartpoint Malacky - Záhoráci "B" Stupava/Malacky 32:26 ( 14:11 )

BR: Hollý, Kuklovský

HR: Škoda 11/6, Oslej I. 8, Stachovič D. 6, Oslej D. 3, Hlaváč 2, Dobrocký 1, Stachovič T. 1, Bízek , Planka , Urbanovič